Statune

Statune
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turkcell aboneleri için sunulan bu işlevsel uygulama ile gelen aramalara hem eğlenceli hem de işlevsel bir şekilde cevap verebilirsiniz.

Statune Turkcell tarafından sunulan son derece faydalı bir uygulama. Hem Android hem de iOS platformlarında indirilebilir olan Statune ile kullanıcılar farklı bir iletişim deneyimi yaşayacak.

Uygulamanın temel mantığı kullanıcıların belli durumlarda arayan kişilere yanıt verememeleri üzerine kurulmuş. Bildiğiniz gibi bazen müsait olmadığımız durumlarda arayan kişilere yanıt veremiyoruz ve bu tarz durumlar karşı tarafta rahatsızlık uyandırabiliyor. Mutlaka sınav olurken, araba kullanırken veya toplantıdayken gelen bir aramayı cevaplandıramadığınız durumlar olmuştur. Statune da bu gibi durumlarda kullanıcılara yardım etmek üzere geliştirilmiş özel bir uygulamadı.

Statune'da 400'den fazla durum bildirimi bulunmakta. Toplantıdayım, uyuyorum, maçtayım, arabadayım, spor yapıyorum gibi bildirimler içerisinden istediğinizi seçerek sizi arayan kişilere bilgilendirici metinler dinletebiliyorsunuz. Gelen aramalara klasik dııt dııt sesi yerine "toplantıdayım" cevabı verilmesi hem eğlenceli hem de işlevsel bir çözüm olabilir.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de sosyal medya desteği sunması. Uygulama içerisinde seçtiğiniz durum bildirimlerini sosyal medya profillerinizi üzerinden de paylaşabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmek için Turkcell abonesi olmak gerekmekte. Uygulamanın haftalık kullanım ücreti 1 TL olarak belirlenmiş.

Siz de gelen aramalara hem yaratıcı hem de eğlenceli bir cevap veriş yöntemi denemek isterseniz, Statune'u kullanmanızı tavsiye ediyorum.