Stickman Creative Killer

Stickman Creative Killer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Creative Killer, karşınıza çıkan düşmanları birer birer öldürerek kaçırılan arkadaşınızı kurtarmaya çalışacağınız heyecanlı ve ücretsiz bir Android macera oyunudur.

Stickman Creative Killer, son zamanlarda gittikçe popülerleşen çöp adam oyunlarından bir tanesidir. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyundaki amacınız, kaçırılan arkadaşınızı kurtarmak. Tabi bunu gerçekleştirmek için düşmanlarınızı birer birer öldürmeniz gerekiyor.

Ateş edeceğiniz noktaları belirleyerek tıklama ile oynayacağınız oyunda silahlarınızı kullanarak rakiplerinizi öldürmeli ve yeteneklerinizi kullanarak ölümcül tuzaklardan kaçmalısınız.

Oyunda başarıyı elde etmek için yaratıcı olmanız gerekiyor. Aksi durumda kaçırılan arkadaşınızı kurtaramıyorsunuz. Farklı mekanlarda karşılaşacağınız düşmanlarınızı öldürdükten sonra, çıkış kapısına giderek bir sonraki mekana geçebilirsiniz. Aksiyon ve macera oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Stickman Creative Killer oyununu beğeme ihtimaliniz yüksek diyebilirim.

Genel olarak bakacak olursak, ufak tefek güncellemeler yapıldığında çok çok daha iyi bir hale geleceğini düşündüğüm oyun, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi oyunlar içerisinde yer alıyor.

YORUMLAR