Stickman Football 1.0 (Android)

Stickman Football

1.0
Stickman Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Football, Android mobil cihazlarınız üzerinde Amerikan Futbolu oynamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz ücretsiz bir oyun.

Stickman Football, Amerikan Futbolu'na ilgi duyan ve mobil cihazları üzerinde oyununu oynamak isteyenler için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Normal Amerikan futbolcuları yerine çubuk adamların kullanıldığı oyun sayesinde her sıkıldığınızda canınızın sıkkınlığını kolayca geçirebiliyorsunuz.

Göze hoş gelen grafikler ve akıcı oyun yapısı ile eğlenmenizi sağlayan oyunda minik ve çubuk adamlar adeta savaş alanında gibi birbirlerine giriyorlar.

Oyunda kontrol ettiğini karakterin tüm hareketlerini siz yapmanız gerekiyor. Yani pas, şut, takla ya da rakibe çalım atma gibi tüm hareketler sizin kontrolünüz altında oluyor.

Amerikan futbolu normal bildiğimiz futbola göre çok daha sert bir spor olduğundan oyunda kemik kırılma sesleri sizi ürkütebilir fakat rakibinizi yenebilmek için acımasız olmanız gerekiyor.

Seçebileceğiniz toplam 32 takım olan oyunda 4 farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Zamanla kendinizi geliştirerek daha da iyi bir Amerikan futbolu oyuncusu olabilirsiniz. Eğer ilginizi çekiyorsa oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR