Stickman Kill Chamber

Stickman Kill Chamber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Kill Chamber, tansiyonun bir an olsun bile düşmediği hararetli bir aksiyon oyunu.

Stickman Kill Chamber, Android cihaz kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış aksiyon odaklı bir çatışma oyunu. Çöp adamların kıyasıya mücadelesine tanık olduğumuz bu oyunda tansiyon bir an olsun bile düşmüyor.

Oyunda ölümcül silahlara sahip bir karakterin kontrolünü ele alıyor ve düşmanlarımızı bir bir ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirmesi pek kolay olmuyor çünkü aynı anda birkaç tane düşman geldiği dahi oluyor. Tek amaçları bizi öldürmek olduğu için ellerinden geleni yapıyor ve tüm güçleriyle saldırıyorlar. Neyse ki cephanemiz bol ve silahlarımız da son derece ölümcül. Karakterimizi kontrol edebilmek için ekranı bir oyunkolu biri kullanmamız gerekiyor.

Stickman Kill Chamber'da son derece minimal bir tasarım anlayışına yer verilmiş. Çöp adam ve bölüm tasarımlarıyla bu sadeliği gözler önüne seriyor. Fakat basit tasarıma rağmen kesinlikle kalitesiz bir izlenim bırakmıyor.

Oyunda kullanabileceğimiz çok sayıda farklı silah var. Bu silahların her biri farklı karekteristik özelliklere ve güçlere sahip. Tabancalardan tutun da makineli tüfeklere kadar geniş çaplı bir yelpaze sunuluyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Stickman Kill Chamber, aksiyon odaklı bir oyun arayanların göz atması gereken seçeneklerden biri.