Stickman Soccer 2016 1.2.3 (Android)

Stickman Soccer 2016

Stickman Soccer 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Soccer 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Stickman Soccer 2016 eğer hızlı ve heyecanlı bir futbol oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stickman Soccer 2016'da bolca eğlence bizi bekliyor. Bu sene Fransa'da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası'nın da içinde bulunduğu turnuvaların ve ulusal liglerin yer aldığı oyunda çöp adamlardan oluşan takımlarımızı seçerek yeşil sahaya çıkıyoruz. Stickman Soccer 2016 mobil cihazlar için geliştirilen basit şut atma oyunlarından daha kapsamlı bir oyun. Stickman Soccer 2016'da tıpkı FIFA ve PES oyunlarındaki gibi maçlara çıkıp takımımızı yönetiyoruz; aradaki fark ise futbolcularımızın çö adamlar olması.

Stickman Soccer 2016'da farklı oyun modları bir araya toplanırken farklı zorluk seviyeleri de oyunculara sunuluyor. Bu sayede oyuncular daha çekişmeli maçlar yapabilmek için zorluk seviyesini istedikleri gibi değiştirebiliyorlar.

Stickman Soccer 2016 harici kontrol cihazlarını destekliyor ve bu kontrol cihazlarını kullanarak oyunu aynı cihaz üzerinde çok oyunculu olarak oynayabiliyorsunuz. 100'den fazla takımın yer aldığı oyun göe hoş görünüyor ve akıcı bir şekilde çalışıyor.