Stickman Zombie Killer Games

Stickman Zombie Killer Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Zombie Killer Games, zombi öldürmeyi sevenler için geliştirilen heyecanlı ve ücretsiz bir Android zombi öldürme oyunudur.

Zombi öldürme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Stickman Zombie Killer tam size göre. Uygulama mağazası üzerinde bulunan yüzlerce zombi öldürme oyununda biri olan Stickman Zombie Killer'ın diğer oyunlara göre büyük bir farkı bulunuyor. Ölümsüz olan zombilerin çubuk adam olarak görünmeleri oyunu daha eğlenceli hale getirmiş diyebilirim. Fakat onları öldürürken diğer oyunlar kadar eğleneceksiniz.

Oyun içerisinde seçebileceğiniz tüm karakterlerin kilidi açıktır. Bu nedenle uygulama içerisinde satın alma yapabileceğiniz herhangi bir şey olmayıp, daha önceden paralı olan tüm karakterler de ücretsiz yapılmıştır. Çubuk adam zombiler size doğru koşarak size ulaşmaya ve beyninizi yemeye çalışıyorlar. Fakat silahınız ile onlar amacına ulaşmadan maksimum sayıda zombi öldürmelisiniz.

Rahat ve kolay kontrol mekanizması sayesinde size saldıran zombileri rahatlıkla öldürebileceğiniz oyunun grafikleri sizi tatmin edecektir. Daha iyi zombi öldürme oyunları olmasına rağmen alternatif oynanabilecek zombi oyunlarından biri olmayı başaran bu oyunu denemenizi tavsiye ederim. Android telefon ve tabletlerinize oyunu ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.