Stitcher Radio (Android)

Stitcher Radio

Stitcher Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stitcher Radio uygulaması ile favori radyo kanallarını ve şovlarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Stitcher Radio, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir radyo dinleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Kapsamlı içeriğiyle dikkatimizi çeken Stitcher Radio'da her beğeniye ve zevke hitap edecek bir program ve şov mevcut.

Pek bu radyo uygulaması ile hangi kanalları takip edebiliyoruz? Stitcher Radio'da NPR, CNN, Fox, BBC, WSJ, Adam Corolla, Joe Rogan, Rachel Maddow, Rush Limbaugh, Fresh Air, Freakonomics, Radiolab gibi popüler kanalları ve şovları takip edebilme şansına sahip oluyoruz. Uygulamada tam tamına 25.000'den fazla şov mevcut.

Uygulamanın en hoşumuza giden özelliği tamamen kullanıcı odaklı çalışıyor olması oldu. Kullanımlarımız esnasında beğenilerimize hitap eden programlar arayüzün öne çıkan bölümlerinde yer aldı. Bu sayede hoşumuza gitmesi muhtemel içerikleri kaçırmamış olduk. Bu özelliği tamamlayan başka bir özellik ise kişisel oynatma listelerimizi oluşturabiliyor olmamız. Oynatma listelerimizi oluşturduktan sonra bunları arkadaşlarımıza paylaşabiliyor ve hatta cihazımıza indirerek çevrimdışı olarak da takip edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı sonuçlara imza atan Stitcher Radio, Android cihazlarında kullanabileceği bir radyo uygulaması arayan herkesin değerlendirmesi gereken bir alternatif.

YORUMLAR