Street Stick Battle

Street Stick Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Stick Battle aksiyon dozu yüksek bir mobil oyun, üstelik tamamen ücretsiz.

Street Stick Battle, sokak savaşlarına katıldığımız bir Android aksiyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda, canlandırdığımız karakter ile sokak çeteleriyle mücadeleye girişiyoruz.

Oyundaki karakterimizi kontrol edebilmek için ekranda yer alan butonları kullanmamız gerekiyor. İlerlemek ve geri gitmek için soldaki okları, saldırı gerçekleştirmek içinse sağ taraftaki butonları kullanmamız yeterli. Butonların yerleşimi son derece iyi yapılmış. O an ihtiyacımız ne ise kolayca uygulayabiliyoruz.

Oyunda 40 adet bölüm bulunuyor. İlk baştaki bölümler ısınma turları olarak nitelenebilir. Oyunda üç farklı zorluk seviyesi var ve şayet en zoru seçersek, bölümlerde karşımıza çıkan düşmanların sayısı yükseliyor. Buna paralel olarak daha güçlü ve yapay zekaları daha yüksek bir şekilde karşımıza çıkıyorlar.

Street Stick Battle'da kullanılan grafikler ortalama seviyelerde yer alıyor. En nihayetinde çöp adamlardan oluşan bir konsepti var fakat yine de zaman zaman seviye düşebiliyor. Göze batmayan bu durum, oyundan aldığımız keyfi sekteye uğratmıyor.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunu arıyorsanız Street Stick Battle'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.