Strike Fighters (Android)

Strike Fighters

Strike Fighters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strike Fighters heyeacn dolu bir uçak savaşı oyunudur

Strike Fighters Soğuk Savaş döneminde havada yaşanan gökyüzü hakimiyeti mücadelesini konu alan, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunudur.

Strike Fighters'da kendimizi 1954 ve 1979 yılları arasında geçen Soğuk Savaş'ta görev alan bir pilot olarak buluyoruz. Oyunda bu dönemlerde kullanılmış klasik jet motorlu savaş uçaklarından birine atlıyoruz ve MiG'ler gibi efsanevi Rus uçaklarıyla it dalaşı yapabiliyoruz. Oyunda yıl yıl ilerledikçe yine aynı döneme ait farklı klasik uçakları açabiliyor ve yeni uçaklar keşfedebiliyoruz. Oyunda ilerledikçe zorluk da artıyor ve oyuna heyecan katıyor.

Strike Fighters oldukça kaliteli grafiklere sahip ve uçaklar oldukça gerçekçi görünmekte. Oyunda uçağımızı Android cihazımızın hareket sensörünü ve ivme ölçerini kullanarak yönetiyoruz ve bu da oyunun gerçekçiliğine katkıda bulunuyor. Eğer oyunu farklı cihazlarda oynuyorsak Strike Fighters oyundaki ilerlememizi kaydedebiliyor ve farklı cihazlardan oyuna kaldığımız yerden devam edebilme imkanı sunuyor.

Eğer uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız Strike Fighters'ı denemelisiniz.

YORUMLAR