Strike Knight

Strike Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strike Knight, Android cihaz sahiplerinin ister yalnız isterlerse arkadaşlarıyla birlikte bowling oynamasına imkan sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Strike Knight, amacınızın tüm lobutları yıkıp devirmek olduğu ücretsiz ve eğlenceli bir Android bowling oyunudur. Özellikle kalabalık gruplar ile birlikte gidilerek oldukça eğlendğimiz bowling sporunun android cihazlar için hazırlanan versiyonunda, ister tek başınıza isterseniz 4 kişiye kadar arkadaşlarınız ile birlikte bowling oynama keyif yaşayabiliyorsunuz.

Oyunun en dikkat çeken noktalarından biri, bowling oyunu olmasına rağmen bowling topu yerine hokey topu kullanılması. Sıra size geldiğinde iyi isaet ve dikkatli atış yparak devirebildiğiniz kadar çok lobut devirmelisiniz. Limitli süre dahilinde yapacağınız atışlar sonucu oyun puanınızı belirleyecektir. Fakat Strike Knight oyunun sahip olduğu puan sistemi, klasik bowling oyunlarına biraz farklı. Oyunun puanlama sistemi kısa süre içerisinde yeteneklerinizi sergilemenize dayanıyor. Bu nedenle hem hızlı hemde dikkatli olmanız gerekmektedir.

Özelikler:

  • Eğlenceli animasyonlar
  • 4 kişiye kadar oyuncu ile oynayabilme
  • Gerçekçi bowling fiziği ve ses efektleri
  • Google+ entegrasyonu
  • Atışlarınızı tekrar izleme

Farklı ve eğlenceli bir bowling oyunu arıyorsanız, Strike Knight uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR