Striker Soccer 2

Striker Soccer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    721

  • Üretici

    Chillingo Ltd

Striker Soccer 2 bolca eğlence sunan bir futbol oyunudur

Striker Soccer 2 eğer mobil cihazlarınızda futbol oyunu oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek eğlenceli bir spor oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olan Striker Soccer 2'de yıldız oyunculardan oluşan futbol takımımızı kurarak sahaya çıkıyoruz ve rakiplerimizde gerçek zamanlı maçlar yaparak şampiyonluğu yakalamaya çalışıyoruz. Striker Soccer 2 mobil cihazlarda alışılan şut atma oyunlarının aksine bize nadir olarak rastlanan gerçek maçlar yapma imkanı tanımakta. Oyunda dünya çaından 16 lige yer veriliyor ve bu ligler içerisinde yer alan 300 takımdan birini seçebiliyoruz.

Striker Soccer 2'de takımımızı seçtikten sonra çıktığımız maçlarda başarı kazandıkça takımımızın gelişimini yönetebiliyoruz. Dilersek yeni oyuncuları takımımıza transfer edebileceğimiz gibi mevcut futbolcularımızı geliştirebiliyor ve takımımızı daha da güçlü hale getirebiliyoruz. Ayrıca oyunda belirli görevleri gerçekleştirerek özel ünvanlar kazanabilmekteyiz.

Striker Soccer 2 oldukça kaliteli grafiklerle donatılmış. Oyunda güneşli havanın yanında yağmur gibi farklı hava şartları da yer almakta ve akşam güneş batarken yapılan maçlarda güneş ışığının sahaya yansıması yüksek detay seviyesiyle oyuna aktarılmakta.

Eğer eğlenceli bir futbol oyunu oynamak isterseniz Striker Soccer 2'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR