STRIKERS 1945 World War 1.0.10 (Android)

STRIKERS 1945 World War

STRIKERS 1945 World War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

STRIKERS 1945 World War, Android mobil cihazlarda oynanabilen ve klasik uçak savaş oyunlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan keyifli bir savaş oyunudur.

Android tabanlı tablet ve akıllı telefonlarınızdan oynayabileceğiniz STRIKERS 1945 World War mobil oyunu Atari salonlarında yer alan klasik uçak oyunlarının bir araya geldiği nostalji tadında bir savaş oyunudur.

Adından da anlaşılabildiği gibi Strikers serisini içinde barındıran bir uçak savaş oyunu olan STRIKERS 1945 World War, ayrıca Gunbird ve Tangai gibi uçak oyunu klasiklerinin de birleşimi olarak piyasaya sürülmüş bir mobil oyun. Tabi ki bu üç oyunun harmanlanarak günümüz mobil oyun teknolojisine uyarlanmış bir versiyon STRIKERS 1945 World War oyunu. Ancak yine de grafik açısından beklentiniz fazla olmasın zira nostalji tadını bozmamak adına oyunda üç boyutlu grafikler kullanılmamış. Ancak bu detay gerçekten oyunu aslına uygun olarak ayakta tutmuş diyebiliriz.

Normal veya zor oyuncu modlarında kendinizi deneyebileceğiniz STRIKERS 1945 World War mobil oyununda zorlandığınız görevlerde ortaklarınızı da savaşa çağırabilirsiniz. Ayrıca bölümler geçildikçe de görevlerin ağırlaştığını belirtelim. 14 farklı dil seçeneğinin sunulduğu oyunda Türkçe dil desteği de bulunuyor. Yeni sağlık puanı sistemiyle de oyun uzun süre kesilmeden oynanabiliyor. Keyif alarak oynayacağınız STRIKERS 1945 World War mobil oyununu Google Play Store’dan indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR