Stunt Guy

Stunt Guy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stunt Guy hem yarış hem de bol aksiyon içeren keyifli bir oyundur.

Stunt Guy hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir yarış bazlı aksiyon oyunudur. Aksiyon dozu son derece yüksek olan bu oyunda kalabalık yollar üzerinde yol almaya ve mümkün olduğu kadar fazla puan toplamaya çalışıyoruz.

Oyunda kuşbakışı kamera açısına yer verilmiş. Açıkçası bu kamera açısı oyunla uyum içerisinde ilerliyor ve genel olarak farklı bir hava katıyor. Belli bir kurala sahip olamayan Stunt Guy bu yönüyle kullanıcılara akıcı ve aksiyon dozu yüksek bir deneyim sunuyor.

Yolda giderken karşımıza çıkan araçlara çarpıp kendimize yol açıyor ve kıra döke ilerlemeye devam ediyoruz. Bu esnada meydana gelen patlamalar ve animasyonlar dikkat çeken noktalar arasında. Bazen öyle bir çarpıyoruz ki aracımız havalanıyor ve yere sert bir iniş yaptıktan sonra yola devam ediyor.

Stunt Guy’ın kontrolleri herkesin kolaylıkla kullanabileceği düzeyde. Ekranın sağ ve solunda yer alan okları kullanarak aracımızı yönlendirebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Stunt Guy’ı aksiyon ve yarış temalı oyunlardan hoşlanan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR