Subdivision Infinity 1.0.6196 (Android)

Subdivision Infinity

Subdivision Infinity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Subdivision Infinity, Android işletim sistemi kullanan taşınabilir akıllı cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz uzay savaş oyunudur.

Subdivision Infinity, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışan bir uzay temalı savaş oyunudur.

Crescent Moon Games'in ellerinden çıkan en yeni oyunlardan bir tanesi Subdivision Infinity, son zamanlarda gördüğünüz en kaliteli mobil oyunlardan bir tanesi olabilir. Yüksek seviyeli grafiklerinin yanı sıra muhteşem bir oynanış sunan yapım, sizlere üst seviye bir oyun deneyimi sunmak için elinden geleni yapıyor. Uzay gemilerini kontrol ettiğimiz ve düşmanlarımızı yok etmek için uğraştığımız bu yapım, uzay temasını sevenlerin kaçırmaması gereken yapımlardan.

Oyunda 40 farklı görev bulunuyor. Bu görevlerin hepsi 5 farklı alanda geçiyor ve her göreve girdiğimizde farklı düşmanlarla karşılaşıyoruz. Amacımız da geliştirdiğimiz ya da çeşitli keşifler yaparak kendimiz inşa ettiğimiz uzay gemisiyle birlikte bütün düşmanlarımızı yok etmek. Düşmanlarımızı yok ettikçe puanlar kazanıyor ve kazandığımız bu puanları da daha güçlü bir gemi yapmak, daha büyük bir filo kurmak için kullanıyoruz. Free Hunt gibi farklı oyun modları bulunan ve içerisindeki çeşitlilikle sizi hiç sıkmayan bu oyuna dair daha ayrıntılı bilgiler ise hemen aşağıdaki videoda:

YORUMLAR