Suicide Squad: Special Ops

Suicide Squad: Special Ops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Suicide Squad : Gerçek Kötüler, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tablet üzerinde çalışan ve DC evreninin kötülerini yönetebildiğimiz bir tür aksiyon oyunudur.

Suicide Squad: Special Ops, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bir tür aksiyon oyunudur. 

Uzun süredir beklenen ve DC evreninin kötülerini anlatacak olan Suicide Squad filmindne önce Android platformu için resmi oyunu yayınlandı. Filmde yer alan bütün kötü karakterleri yönetebildiğimiz oyunda, filmin hikayesine göndermeler olduğu gibi, eğer bilmiyorsanız karakterleri tanımanız açısından da güzel bir fırsat oluşturacak. Bildiğiniz gibi filmde şu karakterler yer alacak: "Deadshot, Joker, Harley Quinn, El Diablo, Killer Croc, Boomerang..."

Hikayesi şu şekilde tanıtılan oyun: "Suicide Squad Gerçek kötüler ekibine katıl! Suicide Squad filminin resmi oyununda oldukça tehlikeli ve hapiste gözetimde tutulan gerçek kötülere bu özel görevde önderlik etmek için seçiliyorsun. Görevin Midway City'de tuzağa düşürülmüş keşif ekibinin yerini tespit ederek hayatta kalmaya çalışmak. Seni durdurmaya çalışan düşman sürüsünü mağlup etmek sana ve gerçek kötüler ekibine kalmış.İster Harley Quinn olarak beyzbol sopasıyla, ister Deadshot olarak onun tüfeğiyle ya da Diablo olarak ateşiyle dövüş." Giderek zorlaşan düşmanlara karşı dayanabildiğin kadar hayatta kalmaya çalış. Usta Harley'in, Deadshot'ın ve Diablo'nun silahları ve özel yetenekleriyle. Sağlık paketlerinin, cephanelerin yerlerini tespit etmek için şehri keşfet ve bir üst seviyeye geçmek için düşmanlara karşı hayatta kalmaya çalış. Günlük,haftalık ve her zaman diğer oyunculara karşı mücadele ederek daima lider tahtasında ol. Oynarken HD görüntü kaydet ve sosyal medyada paylaş gibi özelliklere sahip olacak.

YORUMLAR