SummitX Snowboarding

SummitX Snowboarding
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SummitX Snowboarding yüksek kalite grafikleriyle öne çıkan bir snowboard oyunudur

SummitX Snowboarding karlı yamaçlardan aşağı doğru adrenalin dolu bir yolculuğa çıkmanızı mümkün kılan, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir snowboard oyunudur.

SummitX Snowboarding'de snowboard tahtamıza atlıyoruz ve liderliğe giden adımda heyecan dolu anlar yaşıyoruz. SummitX Snowboarding oldukça yüksek kaliteli grafiklere sahip ve bize görsel olarak üst kalite bir deneyim sunuyor. Oyunun fizik motoru da grafik motoru gibi yüksek kaliteyi koruyor. SummitX Snowboarding oldukça gerçekçi bir yapıya sahip olan bir oyun. Bu gerçekçiliği bolca eğlenceyle birleştiren SummitX Snowboarding bu alandaki en başarılı yapımlar arasında.

SummitX Snowboarding bize bolca kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Oyunda farklı snowboard tahtalarını kullanabildiğimiz gibi farklı özelliklerini de değiştirebiliyoruz. SummitX Snowboarding oynanışta da eğlenceli öğelere sahip. Oyunda snowboard yaparken gerçekleştireceğimiz akrobatik hareketler sayesinde ekstra zaman kazanabiliyoruz ve bonus puan elde edebiliyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni akrobatik hareketleri, snowboard tahtalarını, yeni dizaynları ve daha birçok farklı öğeyi keşfedebilmekteyiz.

YORUMLAR