Super Adventure of Jabber 1.9.116 (Android)

Super Adventure of Jabber

Super Adventure of Jabber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Adventure of Jabber mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Super Adventure of Jabber bize yıllar önce televizyonlarımıza bağladığımız atarilerimizde oynadığımız Super Mario oyunlarının yaşattığı eğlenceyi mobil cihazlarımız üzerinde yaşama imkanı veren bir platfrom oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Adventure of Jabber'da oyuna adını veren Jabbet adlı kahramanımızın maceralarına tanık oluyoruz. Kahramanımızın köyünü bir gün beklenmedik bir şekilde canavarlar istila ediyor ve kaos yaratıyorlar. Bu kaosta da Jabber'in değerli mücevherini çalıyorlar. Jabber, hem köyünü kurtarabilmek hem de mücevherini geri alabilmek için canavarların peşine düşüyor, biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz.

Super Adventure of Jabber klasik Mario oyunlarındaki karakteristik yapıya sahip olan bir platform oyunu. 2 boyutlu grafikelre sahip oyunda kahramanımızla ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza çıkan düşmanların üzerinden zıplamaya, çukurlara düşmemeye çalışıyoruz. Ayrıca altınları toplayarak kazandığımız puanı artırabiliyoruz. Bütün bu işleri yaparken de zamana dikkat etmemiz gerekiyor; çünkü bölümü bitirmek için belli bir süreye sahibiz.

Super Adventure of Jabber kolay dokunmatik kontrollere ve renkli grafiklere sahip olan bir mobil oyun.

YORUMLAR