Super Bit Dash

Super Bit Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Bit Dash retro tarzda bir ilerlemeli oyundur

Super Bit Dash klasik atari oyunlarının eğlencesini mobil cihazlarımıza taşıyan retro tarzda bir kaçış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Super Bit Dash kolay kontrolleriyle her oyun sever için rahat bir oynanış sunuyor. Oyunda kahramanımızı yöneterek ilerliyoruz ve altınları toplamaya çalışırken zıplayabiliyor ve ileri doğru atılarak tuğlaları kırabiliyoruz. Zıplamak için ekrana dokunmamız, ileri atılmak için ise parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor.

Super Bit Dash 8 bit tarzda 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunun bu yapısı Super Bit Dash'a Nintendo oyunlarının havasını kazandırıyor. Oyun hafiften Mario'yu da andıran bir yapıya sahip. Altınları toplamak oldukça eğlenceli. Oyunun müzikleri de oyunun retro havasından etkilenmiş.

Super Bit Dash bize eğlenceli bir oynanışı kolay kontrollerle ve retro tarz ile sunabilen bir oyun. Eğer klasik atari oyunlarını Android cihazınızda oynamak ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Super Bit Dash'ı tavsiye ederiz.

YORUMLAR