Super Boys - The Big Fight 1.10 (Android)

Super Boys - The Big Fight

Super Boys - The Big Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Boys - The Big Fight yoğun aksiyon içeren bir mobil dövüş oyunudur

Super Boys - The Big Fight rakiplerinize tekme tokat dalabildiğiniz keyifli bir oynanış tecrübesi sunan bir mobil dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Boys - The Big Fight'ta 2019 yılına yolculuk ediyoruz ve ilginç bir hikayeye tanık oluyoruz. 2019 yılında herkes sıradan televizyon programlarından, her gün karşılarına çıkan ünlülerden ve klişe video oyunlardan sıkılmışlardır. Herşey gereksiz bir şekilde abartıldığı için artık yeni birşeyler bulmanın zamanı gelmiştir. Bu arayış sonucunda Super Boys - The Big Fight adlı yeni bir televizyon programı ortaya çıkmıştır. Bu programda vahşet dolu sahnelere tanık olan izleyicilere eski oyun kahramanları ve bölüm sonu canavarları ile yeni Super Boys adlı dövüşçüler arasındaki savaşlar konu alınıyor. Biz de bu programda para, tost makinası ve BluRay oynatıcı kazanmak için rakiplerimizin gözünü çıkarmaktan çekinmiyoruz.

Super Boys - The Big Fight içerisinde oyunculara 53 farklı kahraman seçeneğini kullanarak kendi dövüş takımlarını oluşturma imkanı veriliyor. Bu kahramanlar 6 farklı sınıf altında toplanmakta. Oyundaki arenalar bize bir platform oyununu andırıyor. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda tıpkı bir platform oyunu gibi zıplıyoruz bir yandan da düşmanlarımızı saldırıyoruz. Oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Kombolara dayalı bir dövüş sistemi olan oyunu dilerseniz diğer oyunculara karşı dövüşerek de oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR