Super Dangerous Dungeons 1.2 (Android)

Super Dangerous Dungeons

1.2
Super Dangerous Dungeons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Dangerous Dungeons keyifli bir mobil platform oyundur

Super Dangerous Dungeons eğer zorlu ve heyecanlı maceralara atılmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz retro tarzda bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Dangerous Dungeons'da hazinelerle dolu zindanlara dalarak ganimet peşinde koşan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Biz bu macerada kahramanımızı yönlendirerek hazinelere ulaşmasına yardımcı oluyoruz; fakat bu iş pek de kolay olmuyor; çünkü ziyaret ettiğimiz zindanlarda ölümcül tuzaklar ve bizi cezalandırmak için hazır bekleyen hazine gardiyanları bulunmakta. Bu engelleri aşmak için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Super Dangerous Dungeons'da çoğu zaman zamana karşı yarışmamız gerekiyor. Çünkü bir kolu çektiğimizde peşimizden bizi kovalayan hareketli testereler veya hazine gardiyanları gibi tuzaklar aktifleşiyor. Bu tuzaklardan kaçarken duvarlardan çıkan mızraklar gibi sürprizlerle karşılaşabiliyoruz.

Super Dangerous Dungeons'da tek yapmamız gereken şey kahramanımızı sağa ve sola yönlendirmek ve zıplamak. Kolay kontrollere sahip olan oyun Mario tarzı 8 bit grafiklerle ve chiptune müziklerle süslenmiş.

YORUMLAR