Super Dash-Cat

Super Dash-Cat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renkli bir sonsuz koşu oyunu olan Super Dash-Cat tamamen ücretsiz.

Bağımsız mobil oyun geliştiricileri içerisinde hatırı sayılan bir yere sahip olan Marc Greiff, yeni bir mobil oyun ile karşımıza çıkıyor. Sonuz koşu oyunlarına bir miktar retro grafik katıp eğlenceli bir çalışma hazırlayan Marc, Super Dash-Cat isimli bu oyunuyla internet dünyasının en favorik karakterlerinden biri olan kedileri kullanırken çizburger alıntısı yapmaktan da geri kalmıyor. Canabalt isimli oyun ile büyük bir benzerlik taşıyan Super Dash-Cat, bu dünyayı bize daha renkli bir şekilde tasvir ediyor.

Binaların çatılarında geçen ve durdurulamaz bir kedinin koşu tehlikesini konu alan oyunda amacaınız olabildiğince fazla çizburger toplayıp puan kazanmak. Karakteriniz son derece kırılgan bir yapıya sahip. Dolayısı oyunun birçok bölümünde ufak bir hata her şeyin sonu olabilir. Arada karşınıza çıkacak olan paraşüt ve benzeri power-up seçenekleri sizi tehlikeli zeminden uzak tutsa dahi havadan roket saldırıları da geliyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmıi Super Dash-Cat isimli bu sonsuz koşu oyunu tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oynadıkça elde ettiğiniz puanlar ile birlikte yeni karakterler açıp oyunu baştan oynayabiliyorsunuz. Bu karakterler içerisinde Grumpy Cat, Sonic The Hedgecat, Nyan Cat ve benzeri olanları var.

YORUMLAR