Super Jack's World - Super Jungle World 1.0 (Android)

Super Jack's World - Super Jungle World

1.0
Super Jack's World - Super Jungle World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Mario tarzında bir oynanış ile karşılaşacağız.

Platformer FC tarafından geliştirilen ve arcade oyunları arasında yer alan Super Jack's World - Super Jungle World ücretsiz olarak Google Play’de yayınlandı.

Rengarenk yapısı ile oyunculara eğlence dolu anlar yaşatan Super Jack's World - Super Jungle World ile Süper Mario tarzında bir oynanış dünyası ile karşılaşacağız. Oyun içerisinde Jack isimli bir karakteri kontrol edecek ve engellere takılmadan ilerlemeye çalışacağız. Çeşitli hayvanlar ve tuzaklar ile zorlu bir maceraya çıkacağımız oyunda tam anlamıyla Süper Mario oynanışı karşımıza çıkacak. Kaliteli grafikler ile desteklenen yapım farklı temalara da sahip.

Oyuncular kolaydan zora doğru bölümler ile karşılaşacaklar. Oyuncular bir yandan engellere takılmadan ilerlerken diğer yandan da karşılarına çıkan dolarları toplamaya çalışacaklar. Aksiyondan uzak olan yapımda şiddet öğeleri de yer almıyor. Her kesime hitap eden yapım 27 Kasım’da yayınlandı ve şuanda aktif olarak 5 binden fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

Dileyen oyuncular Super Jack's World - Super Jungle World’ü Google Play üzerinden ücretsiz olarak akıllı cihazlarına indirebilir ve hemen oyunun tadını çıkarabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR