Super Vito Run

Super Vito Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Vito Run mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Super Vito Run klasik tarzda bir oynanışa sahip olan bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Mario klonu olarak ifade edilebilecek bir oyun olan Super Vito Run yine bizi renkli bir dünyaya davet ediyor. Açık mavi gökyüzünün, yeşil çimlerin, renkli boruların ve bolca altının olduğu bu dünyada ana kahramanımız Vito. Vitoyla başladığımız macerada tehlikeli düşmanlarımızı atlatmaya ve bölümleri geçerek farklı dünyaları ziyaret etmeye çalışıyoruz.

Super Vito Run kolay bir oynanışa sahip. Oyunda temel olarak karşımıza çıkan engelleri aşmak için zıplama yeteneğimizi kullanıyoruz. Ekrana bir kere dokunduğumuzda Vito zıplıyor ve boşlukların ve boruların üzerinden atlıyor. Eğer ekrana arka arkaya 2 kere dokunursanız çift zıplama yapıyorsunuz ve daha yükseğe zıplıyorsunuz. Uzun çukurlardan atlarken bu yetenek işinize çok yarıyor. Karşımıza çıkan düşmanların üzerine zıplayarak onları yok edebilmemiz de mümkün.

Super Vito Run'da havadaki altınları toplayarak kazandığımız puanları artırabiliyoruz. Ayrıca sarı tuğlalara alttan vurarak onların içindeki altınları da toplayabilmemiz mümkün. 8 bit retro tarzda grafiklerle donatılmış olan Super Vito Run eğer mobil cihazlarınızda Mario benzeri bir eğlence yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR