Survival Games 1.2.11 (Android)

Survival Games

Survival Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survival Games mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur

Survival Games eğer Minecraft oynamayı seviyorsanız; fakat bu oyunu mobil cihazlarınızda oynamak için para vermeyi düşünmüyorsanız hoşunuza gidebilecek ücretsiz bir Minecraft alternatifi.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Survival Games'te okyanusun ortasındaki bir adada yalnız kalan bir kahramanı yönetmekteyiz. Kahramanımızın hayatta kalmasına yardımcı olmak için oyunda yaratıcılığımızı konuşturmamız gerekiyor; çünkü ada çeşitli tehlikelerle dolu. Oyunda bir yandan kendimizi bu tehlikelere karşı savunuyoruz, diğer yandan da açlığımızı ve susuzluğumuzu gidermeye çalışıyoruz.

Survival Games'te ilk olarak yaratıklara ve vahşi hayvanlara karşı kendimize bir sığınak inşa ediyoruz. Bu iş için ağaçları kesip maden kazıyoruz ve kaynak topluyoruz. Sonrasında ise yiyecek toplamak için uğraşıyoruz. Kaynak topladıkça yeni silahlar yapabilmemiz ve bu silahlarla kendimizi savunarak avlanabilmemiz mmükün.

Survival Games Minecraft'ta olduğu gibi piksel küplerden oluşan grafik sistemini kullanıyor. Oyunun online modunda 16 oyuncu birlikte oyunu oynayabiliyorsuynuz. Bu sayede oyun daha eğlenceli hale gelmekte.

YORUMLAR