Survival Zombie Hunter 1.0.16 (Android)

Survival Zombie Hunter

Survival Zombie Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100’den fazla bölümü seçmeye çalışacağız.

Mobil aksiyon oyunları arasında yer lan Survival Zombie Hunter ile 2D grafik açılarına sahip olan savaşlara dahil olacağız.

Mobil platformda sayısız zombi öldürme oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Survival Zombie Hunter oldukça basit bir yapı üzerine kurulu. Mobil aksiyon oyunları arasına adını yazdıran ve tamamen ücretsiz olarak oynanabilen yapımda hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. 100’den fazla ve farklı bölümün yer aldığı oyunda zombileri etkisiz hale getirmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

Görsel efektler ile desteklenen oyunda basit kontroller yer alıyor. Kolaydan zora doğru giden yapımda oyuncular inanılmaz görseller ile karşılaşacaklar. Oyuncular zombiler için tuzaklar kuracak ve onları etkisiz hale getirerek bir sonraki bölüme geçiş yapacaklar.

Oldukça sade içeriklere ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan mobil aksiyon oyunu 4 Aralık’ta yayınlandı. 4 Aralık’tan bu yana binden fazla oyuncu tarafından oynanmaya başlanan yapım, ilerleyen günlerde kitlesini artırabilecek mi bekleyip göreceğiz.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR