Sushi Bar

Sushi Bar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sushi Bar, dünya genelinde tanınmış suşi barlar arasına girmeye çalıştığınız bir zaman yönetimi oyunu.

Sushi Bar, Japonya’da kendimize suşi restoranı açarak başladığımız, gece gündüz durmadan çalışarak işletmemizi dünya genelinde tanınır duruma getirmeye çalıştığımız zaman yönetimi üzerine uzun soluklu eğlenceli bir Android oyunu.

Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya geçebildiğimiz zaman yönetimi oyununda bir suşi bar işletiyoruz. Suşinin çıkış noktası Japonya’da faaliyete geçirdiğimiz işletmeyi büyütüp dünya çağında tanınanlar arasına girmek tek amacımız. Bunu başarabilmenin tek yolu ara vermeden çalışmaktan geçiyor.

Oyunda hikaye modu ve sonsuz mod olmak üzere iki seçenek karşımıza çıkıyor. Hikaye modunda oynamayı seçersek belli saatler arasında çalışıyoruz. Saatimizi doldurduğumuzda günlük kazancımızı da elde etmişsek sonraki güne merhaba diyoruz. Her gün hazırladığımız menüler farklılık gösteriyor; ilerledikçe malzeme listemizi artırıyoruz. Müşterilerimize suşinin yanında özel soslar sunmaya başlıyoruz. Diğer seçeneğimiz olan sonsuz modda mesai kavramı yok ve müşterilerimizin ardı arkası kesilmiyor. Menülerimizi soluk soluğa hazırlıyoruz.

Oyunda hangi modu seçersek seçelim işletmemize gelen müşterilerimizi memnun tutmamız gerekiyor. Beklettiğimiz her müşteri hanemize eksi, menüsünü zamanında hazırlayıp sunduğumuz her müşteri de artı getiriyor. Müşterilerin mutluluğu hem kazancımızı artıyor, hem de işletmemizi daha tanınır yapıyor.

YORUMLAR