Swipe Basketball 2 1.1.3 (Android)

Swipe Basketball 2

Swipe Basketball 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipe Basketball 2, basketbol oyunları oynamaktan hoşlanan Android cihaz sahipleri için ücretsiz sunuluyor.

Swipe Basketball 2, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir basketbol oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun üç boyutlu görselleri ve dinamik oyun yapısı ile dikkat çekiyor.

Fizik tabanlı bir oyun yapısına sahip olan Swipe Basketball 2'de yaptığımız her hareketin sebep olduğu tepkimeler başarılı bir akışa sahip. Topun zıplama ve sekme hareketleri gerçekçi animasyonlarla ekrana yansıtılıyor. Oyunun tek güçlü olduğu nokta elbette ki görseller değil.

Swipe Basketball 2'de üç farklı oyun modu bulunuyor. Sokak basketbolu, küresel rekabetler ve çoklu oyuncu mücadelelerinden istediğimize girip yeteneklerimizi sergileyebiliyoruz. Bize kalırsa en keyiflisi arkadaşlarımıza karşı oynadığımız seçenek olan multiplayer modu. Tek başınıza oynamak isterseniz 75 görevden oluşan kampanya moduna da katılabilirsiniz.

Oyundaki karakterlerimizi istediğimiz gibi tasarlama şansına sahibiz. Binlerce farklı seçenekten oluşan kişiselleştirme aksesuarları bize kalırsa yeterli.

Görselleri ve oynanışıyla başarılı bir çizgide ilerleyen Swipe Basketball 2, basketbol oyunları oynamaktan hoşlanan herkesin favorileri arasına girecektir.

YORUMLAR