Swipe Manager: Soccer 2 (Android)

Swipe Manager: Soccer

2
Swipe Manager: Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipe Manager: Soccer, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen kapsamlı bir futbol menajerlik oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynayabileceğiniz Swipe Manager: Soccer mobil oyunu futbol endüstrisinde yaşanan tüm gelişmelerin yönetebildiği komple bir menajerlik oyunudur.

Swipe Manager: Soccer mobil oyunu ilginç bir fikrin üstüne kurulu. Oyunda futbol dünyasında yaşanan tüm entrikalar ele alınmaya çalışılmış. Ayrıca oyunun hikayesi sizin seçimlerinize göre şekilleniyor. Karar alma süreçlerine katılabileceğiniz Swipe Manager: Soccer oyununda ekrana gelen kartları sağa ya da sola çevirerek karar alabiliyorsunuz.

Maç esnasında da direktif verebileceğiniz Swipe Manager: Soccer mobil oyunun “şut çek” tarzı komutları anlık olarak verebilirsiniz. Oyun boyunca kulüp çalışanlarının da yönetimini doğru yapmanız gerekiyor. Zira açgözlü menajerler, kurnaz basın mensupları ve holigan taraftar gruplarıyla başınız dertte olacak. İster kümede kalma savaşı verin ister Avrupa kupalarında üst sıraları zorlayın, Swipe Manager: Soccer mobil oyununda futbol menajerliğinin her dinamiğini hissedeceksiniz. Keyifle oynayacağınız Swipe Manager: Soccer mobil oyununu Google Play Store’dan 7.69 TL ödeyerek indirebilirsiniz.

YORUMLAR