Tank Battle

Tank Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vurup ilerlemeli oyunları hatırlatacak olan bir shooter oyunu olan Tank Battle Android kullanıcıları için sunulan ücretsiz bir silah cümbüşü.

Yandan ilerlemeli bir shooter oyunu arıyorsanız ve Metal Slug kadar zor olmamasını diliyorsanız sürekli olarak tank üzerinden oynayabileceğiniz Tank Battle isimli bu oyunu deneyebilirsiniz. Çizgi filmi andrıran grafikleriyle küçüklere de hitap etmeyi başaran oyun silah yüklü olsa da abartılmayan şiddet sahneleri yüzünden tolerans göstermek konusunda daha emin olabilirsiniz.

MOGA GamePad desteği de bulunan oyun aslında dokunmatik kontrol sisteminde oldukça iyi reaksiyon vermenizi sağlıyor. Ne var ki, parmaklarınızın ekranı kapatmasını istemiyorsanız ve etraftaki rakipleri gözden kaçırma tehlikesini göze almayacaksanız bu işi butonlara da taşımanız mümkün olacaktır. 2 farklı oyun modu olan Tank Battle ile isterseniz senaryo modunda yol alabilirsiniz veya egzersiz için hayatta kalma modunu tercih edip performansınızı artırabilirsiniz.

Ücretsiz sunulan bir oyun olan Tank Battle ardı arkası kesilmeyen bölümlerle size uzun soluklu bir oyun keyifi sunacaktır. Bölümler ilerledikçe doğru geliştirme seçeneklerini kullanıp daha güçlü saldırılar yapmanız gerekecek. Ne var ki bu olayın hızlı gelişebilmesi için uygulama içi satın alma seçeneklerine mahkum olabileceğiniz anlar da olacaktır. Bunun haricinde klasik bir oyun zevki arayıp vakit öldürmek isteyen Android kullanıcıları için Tank Battle iyi bir tercih olacaktır.

YORUMLAR