Tap 'n Slash (Android)

Tap 'n Slash

Tap 'n Slash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tap 'n Slash mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Tap 'n Slash eğer fantastik bir maceraya atılmak isterseniz size bolca eğlence sunabilecek bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Tap 'n Slash'da karanlık zindanlara dalarak ganimet ve şöhret peşinde koşan kahramanların hikayesi konu alınıyor. Oyun içinde keşfedilecek bir sürü hazine ve büyülü eşya yer alıyor. Biz de kahramanlarımıza bu hazine, büyülü silah ve zırhlara ulaşmaları için yardımcı oluyoruz.

Tap 'n Slash'ta temel olarak kahramanımız zindan içinde yol alırken onu yönlendiriyoruz ve ölümcül tuzaklara takılmamasını sağlıyoruz. Bir yandan da karşımıza çıkan düşmanlarla kılıcımızı veya büyülerimizi kullanarak savaşıyoruz. Canavarları yok ettilçe tecrübe puanı kazabilmekteyiz ve seviye atlayabilmekteyiz. Seviye atladıkça da kahramanımızın yeteneklerini geliştirebiliyoruz ve onu daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Tap 'n Slash'da farklı kahraman seçeneklerine sahibiz ve bu kahramanlar kendilerine has savaş stillerine sahipler. Kimi kılıç kullanmakta ustayken kimi büyü yapabiliyor. Kahraman isimlerinde ise mizahi bir yaklaşım söz konusu; örnek olarak barbar kahramanımızın adı Canon.

Tap 'n Slash retro tarzda grafiklere, ses efektlerine ve müziklere sahip bir mobil oyun ve basit bir şekilde oynanabiliyor.