Tayo's Driving Game

Tayo's Driving Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlence ve eğitimi bir araya getiren bir çocuk oyunu olan Tayo's Driving Game tamamen ücretsiz.

Belediye otobüslerine karşı koyamayan ufak bir çocuğunuz varsa Android için hazırlanmış olan bu boyama uygulaması ilaç gibi gelecektir. Özellikle de Cars filminden sonra popüler olan konuşan sevimli arabalar furyasına kendi güleryüzüyle eşlik etmek isteyen Tayo's Driving Game, bizlere genç ve ufak bir otobüsün hayatını sunuyor.

Ufak bir belediye otobüsü olarak geçirdiğiniz gündelik hayatın her aşamasını oyunda takip etmenizi sağlayan Tayo's Driving Game sadece boyama işlemleri yapmanızla kalmıyor, otobüs hatlarını düzenlemenizi ve yolda otobüs sürmenizi de sağlıyor. Sayılarla oynamaya var mısınız? O halde bu oyunda sizi sevinderecek bir sürü eğlenceli matematik problemine de rastlayacaksınız. Çocuklar bu oyunu oynarken hem öğrenecekler hem de eğlececekler. Bu yönden bakıldığında etrafızda bu kadar işi bir arada götüren başka bir uygulama bulmak oldukça güç olsa gerek.

Miniklerizi sevidirmek istiyorsanız Android telefon ve tablet için hazırlanmış olan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. İşin bir başka güzel tarafı da oyunun içerisinde uygulama içi satın alma seçeneklerinin bulunmaması. Dolayısıyla bu deneyim için para ödemek zorunda kalmayacaktır.

YORUMLAR