Temple Home Run 2015

Temple Home Run 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Temple Home Run 2015, Temple Run'dan ilham alan fakat bazı eksik noktaları olan bir sonsuz koşu oyunu.

Temple Home Run 2015, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanabilecek bir sonsuz koşu oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun, Temple Run'dan esinlenilerek geliştirilmiş fakat arada epey bir fark olduğunu söylemek hata olmaz. Bazı eksik noktalara sahip olmasına rağmen aksiyon dozu yerinde. Yine de yüksek kalite arayanlar hayal kırıklığına uğrayabilir.

Oyundaki temel amacımız yolumuzdaki altınları toplamak ve hiçbir engele çarpmadan ilerlemek. Bunu gerçekleştirebilmek için son derece hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor. Parmağımızı ekranda dolaştırarak karakterimizin gideceği yönü tayin edebiliyoruz.

Temple Home Run 2015'te karşımıza çıkan grafikler bu tarz bir oyunda görmeyi istediğimiz türden. Üç byutlu grafikler ve modellemeler başarılı görünüyor. Sadece karakterin sergilediği birkaç hareketi beğenmedik.

Temple Run benzeri oyun arıyorsanız ve ücretsiz olması sizin için önemliyse Temple Home Run 2015 hoşunuza gidebilecek seçenekler arasında.

YORUMLAR