Temple Train Game

Temple Train Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Temple Train Game rakiplerini geçmek için daha fazlasını sunması gereken bir sonsuz koşu oyunu.

Temple Train Game daha ilk bakışta Prince of Persia’dan etkilendiğini belli eden fakat oynamaya başladığımızda işin pratiğe dökülüşü konusunda bir takım sorunlar yaşadığını gördüğümüz bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunu Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabiliyoruz.

Diğer sonsuz koşu oyunlarda deneyimlediğimiz türden bir yapı sunan Temple Train Game’de tehlikelerle dolu sokaklarda ve koridorlarda koşuyoruz. Bu esnada bölümlere serpiştirilmiş olan altınları toplamaya ve herhangi bir yere çarpmamaya çalışıyoruz.

Grafik olarak oyun beklentilerimizin altında kaldı. Görüntüler birbirine tam oturmamış gibi bir hava var. Bu da oyunun genel atmosferine olumsuz katkıda bulunuyor. Buna ek olarak oyunda yer alan kontroller problemsiz bir şekilde çalışıyor. Oyuna dair tek olumlu yorum yapabileceğimiz nokta belki de burası.

Genel bir değerlendirme yapacak olursak Temple Train Game rakiplerini geçmek için çok daha fazlasını sunmak zorunda olan bir oyun. Eğer çok fazla bir beklentiniz yoksa bu oyunu oynayıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR