Terminal Velocity 1.2.23 (Android)

Terminal Velocity

Terminal Velocity
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Terminal Velocity nostajik bir uzay savaşı oyunudur

Terminal Velocity, Terminal Reality firmasının ilk olarak 1995 yılında yayınladığı aynı ada sahip klasik uzay savaşı oyununun çıkışının 20. yılını kutlamak amacıyla yayınlanan bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Terminal Velocity'i bilgisayarlarımızın DOS ortamında çalıştırırdık. Dönemin ilk 3 boyutlu savaş oyunlarından olan bu oyun ile birçoğumuz unutulmaz anlar yaşayarak bolca eğlenmişti. İşte bu yeni Terminal Velocity mobil sürümü bu yüksek eğlenceyi günümüz akıllı telefon ve tabletlerinde de yaşama imkanı veriyor.

Terminal Velocity'de uzak bir gelecepe yolculuk ediyoruz. Bu dönemde insaoğlu uzayda yaşamaya başlamış ve bu amaçla farklı koloniler kurmuştur. Fakat bu koloniler bir süre sonradünyaya ihanet ederek dünyaya saldırmış ve büyük şehirleri yok ederek dünyaya diz çöktürmüştür. Yine de kahraman savaş pilotlarından oluşan bir ekip direnişe geçmiştir. Biz de bu ekibe üye olan bir kahramanı yönetiyoruz ve TV-202 model numaralı uzay gemimize atlayarak uzayın derinliklerinde düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Terminal Velocity'de uzay gemimizi tıpkı bir FPS oyunundaki gibi birinci şahıs açısından kontrol ediyoruz ve düşmanlarımıza nişan alarak ateş ediyoruz. Oyun, orjinal versiyonunun retro Super VGA grafiklerini aynı şekilde korurken görüş alanını limitleyen sisi ortadan kaldırmakta. Eğer nostalji yapmak isterseniz Terminal Velocity'i kaçırmayın.

YORUMLAR