Terra Monsters 2

Terra Monsters 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Terra Monsters 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Terra Monsters 2, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon ve macera oyunudur. Birinci oyunu çok sevilince ve bir milyondan fazla indirilince yapımcılar ikinci oyuna da imza atmışlar.

Terra Monsters'ın birinci oyununu oynadıysanız bir canavar toplama oyunu olduğunu hatırlıyorsunuzdur. Bu oyunda da yine amacınız çeşitli canavarları toplayıp evcilleştirip düşmanlarla savaştırmak.

Öncelikle söylemeliyim ki oyunu oynamak için birinci oyunu oynamış olmanıza gerek yok. Oyunun konusuna göre küçük köyünüz savaşın tam ortasında kalmıştır ve siz de kendinizi ve köyünüzü kötülerden korumak için bir maceraya çıkıyorsunuz.

Oyunda bu kez 3'e 3 savaşlar gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani yakaladığınız canavarlardan 3 tanesini seçiyor ve karşınızdaki düşmana karşı savaşıyorsunuz. Oyunda toplayabileceğiniz 200 adet benzersiz canavar bulunuyor.

Bütün bu canavarların ise hepsinin kendine özgü özellikleri ve yetenekleri bulunuyor. Hepsinin sağlık, hız gibi özellikleri kendine göre farklılaşıyor. Bununla birlikte onları geliştirmek de yine sizin elinizde.

Oyunun güzel taraflarından bir tanesi ise açık dünya olması. Böylece dünyayı gezerek keşfetme şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede de hikayenin daha çok içine girebiliyor ve oyundan daha fazla keyif alabiliyorsunuz.

Siz de Pokemon tarzı canavar toplama oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR