The Last Contact

The Last Contact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Last Contact, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

The Last Contact, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu. Uzaylı istilasi temalı oyunları seviyorsanız bu oyunu da beğenerek oynayacağınızı düşünüyorum.

Aksiyon dolu bir oyun olan The Last Contact'da dünya yine tehlike altında. Dünyaya sürekli olarak uzaylılar saldırıyor ve siz dünyanın kurtulmak için tek umudusunuz. Kısacası klasik bir konuyla karşı karşıyayız.

Fakat konusunun klasik olması oyunun da klasik bir oyun olduğu anlamına gelmiyor zira orijinal yapısı ve oynanış şekliyle dikkat çekiyor. Bunun yanında oyunun grafikleri de gerçekten çok etkileyici ve gerçekçi.

The Last Contact'da cihazınızın jiroskop özelliğini kullanarak oynuyorsunuz. Yani aslında oyunda cihazınız bir nevi sizin silahınız oluyor diyebilirim. Bu şekilde cihazınızı sağa sola hareket ettirerek 360 derece döndürebiliyor ve bu şekilde ateş ediyorsunuz.

Cihazınızı uzaylı düşmanların olduğu tarafa döndürmeniz ve tuşlara basarak ateş etmeniz gerekiyor. Bu yüzden de oyunun kontrollerinin hem kolay hem de yenilikçi bir yapıda geliştirildiğini söyleyebilirim.

Oyunu bir hayatta kalma oyunu olarak da nitelendirebiliriz. Yani oyuna başlıyor ve dayanabildiğiniz kadar dayanarak uzaylı öldürmeye ve kendi yüksek skorunuzu geçmeye çalışıyorsunuz. Bu yüzden de heyecan hiç bir zaman azalmıyor.

Oyunun grafiklerine gelecek olursak, belki de oyunun en kuvvetli yönünün bu olduğunu söyleyebilirim. Adeta fotoğraf ya da kamera ile bakıyormuş gibi gerçekçilikte geliştirilmiş olan oyun, bu alanda çok başarılı.

Eğer siz de bu tarz aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.