The Walk: Fitness Tracker Game 2.1.2 (Android)

The Walk: Fitness Tracker Game

The Walk: Fitness Tracker Game
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Walk: Fitness Tracker Game ile yürüşlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz

The Walk: Fitness Tracker Game kullanıcılara hem spor yapma hem de eğlenme imkanı tanıyan ve formda kalmalarını sağlayan bir yürüme oyunudur.

Yürüş yapmayı keyifli bir hale dönüştüren fitness uygulaması bizi heyecanlı bir hikayenin başrolüne alarak daha fazla yürümemizi ve kalori yakmamızı sağlıyor. The Walk: Fitness Tracker Game oyununu oynarken attığım her adım hayati önem taşımakta. Oyunda herşey bir istasyona bırakılan bir bomba ile başlıyor. Bize ise dünyayı kurtarabilecek nitelikte bir paket veriliyor ve bu paketi hedefe teslim etmemiz isteniyor. Hayatta kalabilmek içinse uzun bir yolculuk bizleri bekliyor. Bu yolculuk sadece adım sayacı ile ölçülen bir yolculuk değil, interaktif bir macera şeklinde bize sunulmakta.

İngiltere Sağlık Bakanlığı ile ortak olarak geliştirilen uygulama sayesinde Android telefonumuzu cebimize koyuyoruz ve adımlarımız sayılarak harita üzerinde işaretleniyor. Bu yolculuğumuzda polis ve düşman ajanları tarafından yakalanmaktan kaçıyoruz ve bombayı kimin yerleştirdiğini ve bu kişilerin planlarının ne olduğunu anlamaya çalışıyoruz. 51 bir bölümlük bir macera olan oyun 800 dakikalık ses kayıtları ile desteklenmekte ve ödüllerle bizi daha fazla yürümeye teşvik etmekte.

Eğer formda kalmak ve zayıflamak için eğlenceli bir yöntem arıyorsanız The Walk: Fitness Tracker Game sizin için güzel bir seçenek olacaktır.

YORUMLAR