The Witch's Isle 3.1.1 (Android)

The Witch's Isle

The Witch's Isle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Witch's Isle, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen ve büyülü hikayesiyle öne çıkan sıra dışı bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynayabileceğiniz The Witch's Isle mobil oyunu, tenha bir adadaki sır perdesini aralayacağınız bulmaca – aksiyon tarzı bir oyundur.

The Witch's Isle mobil oyunu hikaye bazlı bir oyun olup, hikayeyi oynanışa çok iyi adapte eden bir oyundur. Oyun bir aksiyon oyunu gibi görünse de aslında sakin bir adada geçen mekandaki sırları çözerek bir bulmaca havası yakalayacaksınız.

Oyunun hikayesine de değinecek olursak, anakaradan oldukça uzakta olan ve nüfusu oldukça az olan bir ada birdenbire büyücülerin kontrolüne geçer. Bir gece köylülerden birini ziyaret eden bir büyücü, onu lanetler. Eğer kahramanımız sabaha karşı 4’e kadar büyücünün çömleğini bulamazsa lanet onu öldürecektir. Böylelikle kahramanımızın arama çalışmaları başlar. Oyun boyunca çömleği arayacak ve ararken de büyücülerin gizemini çözmeye çalışacaksınız.

Oyunda her detay oldukça önem arz ediyor. The Witch's Isle’da başkahramandan ziyade kamera kontrolleriyle adadaki diğer sakinlerin de neler yaptığını izleyebilirsiniz. Zaten izlemenizde de fayda var çünkü işinize yarayan bir detay çıkabilir.

Oldukça dikkat çekici bir hikayesi olan The Witch's Isle oyununun gidişatına göre 7 farklı oyun sonu ortaya çıkarabilirsiniz. Büyük ilgiyle oynayacağınız The Witch's Isle mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.