The World II Hunting Boss 1.2 (Android)

The World II Hunting Boss

1.2
The World II Hunting Boss
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

The World II Hunting Boss, adından da anlaşılacağı üzere, bir canavar avına çıktığınız heyecanlı ve aksiyon dolu bir rol yapma oyunu. Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bu oyun hack & slash tarzında diyebilirim.

Rol yapma oyunları içinde aksiyonu en bol olan tarz olan hack & slash oyunlarında yapmanız gereken önünüze çıkan bütün canavarları öldürmek ve yoketmek. Bunun için de güçlü bir takıma itiyacınız var.

Oyuna ilk başladığınızda seçebileceğiniz sadece tek bir karakter ve kısıtlı kaynaklarınız var. Fakat ilerledikçe canavarlara karşı birlikte savaşabileceğiniz karakterlerle tanışıyor ve takımınızı genişletiyorsunuz.

Fantastik bir dünyada geçen oyun tarzı ve yapısı itibariyle Diablo'yı andırıyor diyebilirim. Detaylı geliştirilmiş karakterler, mekanlar ve canavarlar ile dikkat çeken oyunda ilerleyen bir hikaye de var. İsterseniz hikayeye devam ederken mini görevler de yapıp para kazanabilirsiniz.

Oyunda pek çok devasa büyüklükte yaratık var ve oyunun en çok dikkat çeken öğelerinden birisi de bu. Eğer siz de canavar öldürdüğünüzü rol yapma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR