Thief Abscond

Thief Abscond
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thief Abscond, bir bulmaca oyunu olmsına rağmen içerisinde aksiyonun yer aldığı hırsız ile kaçış oyunu.

Thief Abscond, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve aksiyonlu bir Android bulmaca oyunu.

Oyundaki amacınız kontrol ettiğiniz hırsız ile birlikte yüksek binanın tepesinden serin sulara atlamak. Fakat siz atlarken sizi engelleyebilecek pek çok şey havada duruyor. Helikopterler, nesneler ve diğer engellere takılmadan suya atlamanız gereken oyunda pek çok bölüm bulunuyor ve hepsini sıra sıra geçmeniz gerekiyor.

Oyunda zıplamak için ekrana dokunmanız yeterli. Atladıktan sonra sağa ya da sola hamle yapmak için yine aynı şekilde parmağınızı kullanarak ekran üzerinde oynatmalısınız. Eğer yeterince iyi reflekslere sahipseniz havadaki engellere takılmadan suya inebilirsiniz.

Grafik ve tasarım açısından da oldukça eğlenceli gözüken Thief Abscond oyununda tek bir hırsız bulunmuyor. Farklı kostümlerdeki hırsızların sadece bir tanesinin kilidi açık olarak geliyor fakat bölümleri geçip para kazandıkça diğerlerini de açabiliyorsunuz.

Son zamanlarda Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız, Thief Abscond'ı ücretsiz olarak indirip göz atabilirsiniz.