Thomas & Friends: Go Go Thomas 1.1 (Android)

Thomas & Friends: Go Go Thomas

1.1
Thomas & Friends: Go Go Thomas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thomas & Friends: Go Go Thomas çocukların ilgisini çekebilecek türden bir yarış oyunu.

Thomas & Friends: Go Go Thomas!, çocukların severek oynayabilecekleri eğlenceli bir yarış oyunu.

Trenlerin birbirleri ile olan mücadelelerine tanıklık etttiğimiz bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Gerek grafikleri gerekse çocukların beğenisini kazanacak türden sevimli modellemeleri ile küçük yaştaki oyunseverlerin hayranlıkla oynayacağı bir oyun.

Oyun tamamen el becerileri, refleksler ve hız üzerine kurulu. Raylar üzerine ilerleyen trenlerin amansız mücadelesinde kontrolümüze verilen treni kontrol edebilmek için ekranın sağ köşesinde bulunan tren ikonuna hızlı bir şekilde basmamız gerekiyor. Her basışımızda tren biraz daha hızlanıyor ve bu döngüyü tekrarlayarak rakipleri geçmeye çalışıyoruz.

Bu tür oyunların genelinde gördüğümüz bonuslar ve güçlendirici öğeler bu oyunda da mevcut. Yarış esnasında bunları kullanarak rakiplerimize karşı hatırı sayılır bir avantaj elde edebiliyoruz. Tabii ki bunlar çok kısa süreli bir kullanım ömrüne sahipler.

Oyunda kullanılan grafiklerin kalitesi iyi seviyede. Kontrollerin de sorunsuz çalışığını söylemeliyiz. Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Thomas & Friends: Go Go Thomas!, çocukları için ideal bir oyun arayan ebeveynlerin şans vermesi gereken yapımlardan biri.