Thunder Fighter 2048 1.8 (Android)

Thunder Fighter 2048

1.8
Thunder Fighter 2048
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thunder Fighter 2048 klasik bir shoot em up oyunudur

Thunder Fighter 2048, retro tarzda bir yapıya sahip olan shoot em up türünde bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Thunder Fighter 2048'de dünyayı kurtarmaya çalışan bir savaş pilotunu yönetiyoruz. Dünya, hiç beklemediği bir anda uzaylılar tarafından düzenlenen bir saldırıya uğramış ve hazırlıksız yakalandığı için uzaylılar tarafından büyük oranda istila edilmiştir. İnsanoğlunun tek umudu ise sonteknolojiyle donatılmış bir savaş uçağıdır. Biz bu savaş uçağının pilot koltuğuna atlıyoruz ve gökyüzüne açılarak uzaylı ordularıyla tek başımıza yüzleşiyoruz.

Thunder Fighter 2048'de kuşbakışı görüntü açısıyla oyunu oynamaktayız. 2 boyutlu renkli grafiklere sahip olan oyunda ekranda dikey olarak ilerlerken karşımıza çıkan düşman uçaklarını vurmaya ve aynı anda da düşman ateşinden kaçmaya çalışıyoruz. Retro yapıyı iyi bir şekilde korumayı başaran oyun bize 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız arcade oyunları hatırlatmakta.

Thunder Fighter 2048'de bizi heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları sunuyor. Eğer boş zamanlarınızı eğelenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Thunder Fighter 2048'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR