Tiki Taka Soccer 1.0.00.009 (Android)

Tiki Taka Soccer

Tiki Taka Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiki Taka Soccer'da rakiplerimizle kıyasıya maçlara çıkıyor ve sahadan galibiyetle ayrılmaya çalışıyoruz.

Tiki Taka Soccer, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş eğlence dozu yüksek bir futbol oyunu olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden sahip olacağımız bu oyun futbol meraklılarına hiç yaşamadıkları bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Oyundaki temel amacımız futbol dünyasının en güçlü futbolcularını takımımıza almak. Bunu gerçekleştirebilmek için karşımıza çıkan rakiplerimizi yenmemiz ve maddi kazanç elde etmemiz gerekiyor. Oyunda ilgilenmemiz gereken pek çok şey var. Sadece futbolcuları değil, ünlü menajerleri ve antrenörleri de takıma kazandırmamız gerekiyor. Başarısız bir strateji izlersek küme düşme riskiyle dahi karşı karşıya kalabiliyoruz.

Tiki Taka Soccer'ı özel kılan detaylar arasında eşsiz kontrol mekanizması var. Birçok futbol oyununda karşımıza çıkan ve oyun keyfini baltalayan butonlar yerine basit parmak hareketleri ile oyuncularımızı kontrol edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı ve ilginç bir oyun deneyimi sunduğu için bu oyunu tüm oyunseverlere tavsiye ediyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz!

YORUMLAR