Tiny Gladiators 2 1.0.3 (Android)

Tiny Gladiators 2

Tiny Gladiators 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ufak gladyatörler arenada!

Tiny Gladiators 2 - Fighting Tournament, gladyatörlerle şeytani varlıkları karşı karşıya getiren fantastik rpg oyunu. Online arena dövüş oyunlarını seviyorsanız, yüksek kalitede capcanlı grafikler ve animasyonlara sahip hızlı tempolu oynanış sunan bu yapıma bir şans verin derim. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Gladyatörlerin güçlü canavarlar, ölüler, orklar, şeytanlar ve daha nice kötü varlıkla savaştığı, odak noktanın hikaye değil, savaş olduğu daha da önemlisi sadece hızlı mücadelenin olduğu fantastik bir yapım Tiny Gladiators 2.

İlki sadece Android platformunda 1 milyonun üzerinde indirmeye ulaşan arena dövüş oyununun yenisinde dünyanın dört bir yanından savaşçılar arenada ölümüne çarpışıyor. Tek yaşayan savaşçı kalana dek mücadelenin sürdüğü arenalara çıkıyorsunuz. 1’e 1 düellolara girme, aynı anda birden fazla düşmanla savaşma, gerçek oyuncular kadar iyi oynayan yapay zekayla savaşma, online en güçlü rakiplerle dövüşme gibi pek çok aksiyona giriyorsunuz. Her seferinde farklı stilde dövüşen karakterlerle karşı karşıya geliyorsunuz. Karakter sayısı epey fazla ve savaştıkça gelişiyorlar. Bu arada oyun Türkçe dil desteğiyle geliyor.

YORUMLAR