Tiny Monkey Escape

Tiny Monkey Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Monkey Escape, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Tiny Monkey Escape, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde oynanabilecek bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon, macera ve kaçış oyunu tarzında bir oynanışa sahip olan oyunda bir maymunu kontrol ediyoruz.

Birbirinden zorlu engellerin karşımıza çıktığı Tiny Monkey Escape oyununda kaçış oyunlarında olduğu gibi karşımıza çıkan engellerden kaçıyoruz. Platformlar arasında atlayıp zıplayarak karşımıza çıkan böcekleri ve kelebekleri de toplayarak puanlar kazanıyor ve bunların karşısında yeni yetenekler kazanıyoruz. Elde ettiğimiz yetenekleri aynı zamanda geliştirebiliyor ve daha güçlü bir hale gelebiliyoruz. Güç ve karakter yükseltmelerini de yapabildiğimiz oyunda karşımıza çıkan güçlü düşmanlara karşı da mücadele vermemiz gerekiyor. Macera, aksiyon, kaçış ve platform oyunu olarak tüm kategorilere dahil edilebilecek Tiny Monkey Escape oyununda zamanınız da eğlenceli geçecek. Ödüller kazanabilir ve başarı kilitlerini de açabilirsiniz.


Oyunun Özellikleri;

  • Bağımlılık yapan oyun kurgusu
  • Yükseltilebilir beceri ve yetenekler
  • Renkli ve canlı grafikler
  • Çeşitli ödüller
  • Benzersiz savaşlar
  • Çevrimiçi oyun modu

Tiny Monkey Escape oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR