Titans of Space 1.1c (Android)

Titans of Space

Titans of Space
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titans of Space uygulaması sayesinde Google Cardboard'unuzla inanılmaz bir uzay yolculuğuna çıkın. VR sisteminin en güzel hallerinden biri olan bu uygulama, sizi gezegenler arası muazzam bir yolculuğa çıkaracak.

Titans of Space® Cardboard VR uygulaması Android için sizleri gezegenler arası yolculuğa çıkarıyor.

Şmdiye kadar bir sürü VR uygulaması çıktı, fakat Titans of Space® Cardboard VR bu sefer işi başka bir boyuta, uzay boyutuna taşıyor. Google Cardboard kullanarak gezegenler arası uzay seyahetine çıkmak istiyorsanız bu uygulama sizin için.

Gecikme olmadan, 50 ve 60 FPS arasında çalışan bu uygulama, kullanıcıya gezegenler arası gezme olanağı tanıyor. NEON CPU eklentisi ile çalışan bu uygulama, gezegenlerin normal boyutlarını 1 milyon kere küçültürek kullanıcıya sunuyor. Aralarındaki mesafeye rağmen tek tıkta gezebileceğiniz bu gezegenler neredeyse gerçek gibi görünüyor.

Uygulamayı kullanırken ise kontrol tamamen sizde; istediğiniz gibi gezinti yapabilirsiniz. Tüm bunlar olurken arka planda dönen müzikler ise bu deneyimi daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Bu uzay deneyimi sırasında kontrolör kullanmayı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda uygulama içerisinde 50 dakikalık hikaye anlatımı da yer alıyor.