Tower Of The Wizard (Android)

Tower Of The Wizard

Tower Of The Wizard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tower Of The Wizard mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz retro tarzda bir platform oyunudur

Tower Of The Wizard eğer 90'lı yıllarda oynadığınız Gameboy oyunları tadında bir paltform oyunu oynamak isterseniz size aynı tadı verebilecek bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Tower Of The Wizard'da fantastik bir krallığa konuk oluyoruz. Bu krallığın ordusu savaş nedeniyle kendi topraklarından uzakta savaşırken çılgın bir büyücü krallığa saldırıyor. Biz bu krallığın son umudu olan bir kahramanın yerine geçiyoruz ve çılgın büyücünün kulesine yolculuk ederek onu durdurmaya çalışıyoruz.

Tower Of The Wizard'da hedefimize ulaşabilmek için büyücünün kendi kulesine yerleştirdiği ölümcül tuzakları aşmamız, emrindeki hizmetkarlarıyla savaşarak kulede yükselerek büyücüye ulaşmamız gerekiyor. Bu iş için de reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız önem taşıyor. Oyunda kahramanımızla ilerlerken tuzakların üzerinden zıplamalı ve düşmanlarımız tarafından avlanmamalıyız.

Tower Of The Wizard'da kahramanımızla mızrak toplayarak düşmanlarımızı yok edebilmekteyiz. Oyunda çoğu zaman zorlu bulmacalar karşımıza çıkıyor. Gameboy oyunlarını hatırlatan retro tarzda bir görünümle ve seslerle süslenmiş Tower Of The Wizard her yaştan oyun severe hitap etmekte.

YORUMLAR