TrackGram: Instagram Followers

TrackGram: Instagram Followers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TrackGram: Instagram Followers, Instagram hesabınız üzerindeki takipçilerinizi takip etmenizi kolaylaştıracak yararlı ve kullanımı kolay bir Android uygulamasıdır.

TrackGram: Instagram Followers, Instagram üzerinde kazandığınız yeni takipçilerin kim olduğunu ve sahip olduğunuz takipçilerinizden sizi kimlerin takip etmeyi bıraktığını görebileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Facebook'un sahibi olduğu Instagram bildiğiniz üzere gittikçe büyüyor ve her geçen gün daha popüler bir platform olmaya başlıyor. Kullanıcıların fotoğraf ve 15 saniyelik kısa videolar paylaşmasını sağlayan Instagram üzerindeki takipçi sistemi sayesinde arkadaşlarınızı takip edebiliyor ve onlarda sizi takip ederek yaptığınız paylaşımlardan haberdar olabiliyor. Takipçi sayınız arttıkça Instagram hesabınızı yönetmek daha da zor hale gelmektedir. Bu nedenle yardımcı bir uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Takipçilerinizi takip etmek ve yönetmek için en ideal uygulamalardan bir tanesi ise TrackGram.

Android platformu için ücretsiz sunulan uygulama sizi takip eden yeni kullanıcıları ve sizi takip etmeyi bırakan kullanıcıları görebilmenizi sağlıyor. Instagram'ın resmi uygulaması üzerinde sizi takip etmeyi bırakan kullanıcılar olduğunda herhangi bir bildirim almıyor ve dolayısıyla haberdar olamıyorsunuz. Bu nedenle bu tür bir uygulama oldukça işinize yarayabilir.

Uygulama ile yapabilecekleriniz:

  • Yeni takipçileri ve takip etmeyi bırakan kullanıcıları görüntüleme
  • Kullanıcı ismi ve etiket aramaları yaparak yeni kullanıcılar keşfetmek
  • Takip ettiğiniz kullanıcıların fotoğraflarını beğenme
  • Uygulama içerisinde diğer kullanıcıları takip edebilme ve takip etmeyi bırakma

Uygulamayı kullanabilmek için bir Instagram hesabına ihtiyacınız vardır. Ayrıca uygulamanın sorunsuz çalışabilmesi için toplam takipçi ve takip ettiklerinizin sayısı 20.000'i geçmemeli. Diğer bir husus ise Instagram'ın kendi kuralı olan saatte 160 kişiyi takip edebilme hakkınız bulunuyor. Bu nedenle başkalarını takip edemediğinizde uygulama üzerinde bir hata olduğunu düşünmemelisiniz.

Sizde Instagram'ı kullanıyorsanız ve sizi kimlerin takip etmeyi bıraktığını görmek istiyorsanız TrackGram'ı ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR