Traffic Cop Simulator 3D 1.0.3 (Android)

Traffic Cop Simulator 3D

Traffic Cop Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Cop Simulator 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir polis oyunudur

Traffic Cop Simulator 3D oyunculara bir trafik polisi olma ve heyecanlı görevlere katılma imkanı veren bir mobil polis oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Traffic Cop Simulator 3D'de bir trafik polisi olarak kariyerimize başlıyoruz. Oyun boyunca standart polislik görevlerimizin yanında trafikteki heyecan dolu kovalamacalara da katılmaktayız. Bir trafik polisi olarak temel görevimiz trafikte kuralları ihlal edenleri ve hız yapanları tespit etmek ve sonrasında onları yakalayarak gerekli işlemi yapmak ve ceza kesmek.

Traffic Cop Simulator 3D'de görevleri başarıyla tamamladığımızda rütbe atlayabiliyoruz. Oyunda çeşitli trafik polisi araçlarını kullanabilmemiz mümkün. Traffic Cop Simulator 3D'nin ilginç yönü ise oyuncuların suçlulara karşı nasıl davranacaklarını belirleyebilmelerine izin verilmesi. Oyunda bir suçluya direkt olarka ceza yazabileceğiniz gibi rüşvet de kabul edebiliyorsunuz. Fakat bu işi yaparken yakalanırsanız rütbe yükseltme değerlendirilmelerinde sınıfta kalabiliyorsunuz.

Traffic Cop Simulator 3D'nin ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR