Transformers Rescue Bots: Disaster Dash 1.0 (Android)

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash

1.0
Transformers Rescue Bots: Disaster Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon dolu sahnelere sahip olan oyunda engellerden kaçarak dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Birbirinden farklı Transformers robotlarının yer aldığı zevkli bir oyun olan Transformers Rescue Bots: Disaster Dash, engellerle dolu bölümlerin üstesinden gelmeniz gereken bir oyundur. Macera ve aksiyon dolu oyunda dünyayı Dr. Morocco'nun elinden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Renkli görsellere ve kolay kontrollere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve tüm engelleri ortadan kaldırmalısınız. Robot ve araba arasında geçişler yapabildiğiniz oyunda yer alan mekanikler de oldukça etkileyici olarak dikkatimizi çekiyor. Zorlu görevlerin de üstesinden gelmeniz gereken oyunda özel güçler kullanabiliyorsunuz. Optimus Prime, Bumblebee ve Quichshadow gibi efsanelerle oynayabileceğiniz Transformers Rescue Bots: Disaster Dash'ı sakın kaçırmayın.

Transformers Rescue Bots: Disaster Dash oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


YORUMLAR